Zwycięstwo Sajfutdinova



W dzisiejszym Memoriale Alfreda Smoczyka zwyciężył Rosjanin, Emil Sajfutdinov. Triumfatora 62. Memoriału Alfreda Smoczyka wyłonił dopiero dodatkowy wyścig.

Zawodnik Polonii Bydgoszcz pokonał w nim Jarosława Hampela, Piotra Protasiewicza oraz Macieja Janowskiego. Szczegółową punktację prezentujemy Państwu poniżej.

Klasyfikacja 62. Memoriału Alfreda Smoczyka:
1. E. Sajfutdinow (2,1,3,3,3) 12+3
2. J. Hampel (3,3,3,1,2) 12+2
3. P. Protasiewicz (3,2,3,2,2) 12+1
4. M. Janowski (2,3,2,3,2) 12+d
5. N. Pedersen (2,2,3,1,3) 11
6. T. Musielak (3,0,2,2,2) 9
7. Pt. Pawlicki (1,3,1,3,W) 8 
8. G. Walasek (1,2,0,2,3) 8
9. Prz. Pawlicki (0,2,2,0,3) 7
10. B. Pedersen (2,3,1,0,1) 7
11. R. Kościecha (0,1,2,2,1) 6
12. T. Batchelor (1,1,0,3,D) 5
13. J. Kołodziej (3,T,0,1,D) 4
14. D. Baliński (1,D,0,1,1) 3
15. K. Adamczewski (0,0,1,0,1) 2
16. J. Pavlic (0,0,1,D,0) 1
17. F. Marach (1) 1

Bieg po biegu:
1. P. Protasiewicz, N. Pedersen, T. Batchelor, R. Kościecha
2. J. Kołodziej, E. Sajfutdinow, G. Walasek, Prz. Pawlicki
3. J. Hampel, B. Pedersen, Pt. Pawlicki, J. Pavlic
4. T. Musielak, M. Janowski, D. Baliński, K. Adamczewski
5. B. Pedersen, Prz. Pawlicki, T. Batchelor, K. Adamczewski
6. J. Hampel, N. Pedersen, E. Sajfutdinow, T. Musielak
7. Pt. Pawlicki, P. Protasiewicz, F. Marach, D. Baliński (D), J. Kołodziej (T)
8. M. Janowski, G. Walasek, R. Kościecha, J. Pavlic
9. E. Sajfutdinow, M. Janowski, Pt. Pawlicki, T. Batchelor
10. N. Pedersen, Prz. Pawlicki, J. Pavlic, D. Baliński
11. P. Protasiewicz, T. Musielak, B. Pedersen, G. Walasek
12. J. Hampel, R. Kościecha, K. Adamczewski, J. Kołodziej
13. T. Batchelor, T. Musielak, J. Kołodziej, J. Pavlic (D)
14. Pt. Pawlicki, G. Walasek, N. Pedersen, K. Adamczewski
15. M. Janowski, P. Protasiewicz, J. Hampel, Prz. Pawlicki
16. E. Sajfutdinow, R. Kościecha, D. Baliński, B. Pedersen
17. G. Walasek, J. Hampel, D. Baliński, T. Batchelor (D)
18. N. Pedersen, M. Janowski, B. Pedersen, J. Kołodziej (D)
19. E. Sajfutdinow, P. Protasiewicz, K. Adamczewski, J. Pavlic
20. Prz. Pawlicki, T. Musielak, R. Kościecha, Pt. Pawlicki (W)

Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
21. E. Sajfutdinow, J. Hampel, P. Protasiewicz, M. Janowski (D)


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTroy najlepszym Rudzikiem
Następny artykułPoległy w Brzegu