Zrobią to po raz drugi?Nietypowo bo w środę swój mecz rozegrają leszczyńscy futsaliści. Rywalem podopiecznych Tomasza Trznadla będzie wymagający Constract Lubawa.

Pierwszy mecz obu ekip w Lubawie zakończył się zaskakująco. Lepsi okazali się gracze GI Malepszy Futsal Leszno, którzy zwyciężyli na wyjeździe aż 8:5. W środę będą próbowali ten wyczyn powtórzyć. Zadanie wydaje się być o wiele trudniejsze. Goście wciaż liczą się w walce o najwyższe cele. W miejscowych szeregach zabraknie natomiast jednego z liderów Jakuba Kąkola, który w poprzedniej kolejce zobaczył czerwoną kartkę.

Przyjezdni to medaliści z ubiegłego sezonu, którzy są na najlepszej drodze, aby powtórzyć ten rezultat. O sile ofensywy Constactu stanowią wychowankowie klubu – Jakub Raszkowski – 30 trafień oraz Sebastian Grubalski i Bartłomiej Piórkowski – po 10. Swojej atuty mają również gospodarze. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. Wejściówki na środowe spotkanie można nabywać drogą internetową. Początek o godzinie 19:00.

My default image