Zmiany w pingpongowych klubachDo 10. września mogą zmieniać barwy klubowe zawodnicy w tenisie stołowym. Mimo, że do tej daty pozostały jeszcze trzy tygodnie, to transferowa karuzela rozkręciła się na dobre.
Mocno osłabiony do nowego sezonu przystąpi III-ligowy Junior Leszno. Z czwartej drużyny poprzedniego sezonu odeszło kilku graczy. Do Burzy Drzeczkowo, która występuje w czwartej lidze, przeszli: Mateusz Gimziński, Wojciech Kiermasz, Krzysztof Barczak oraz Nikodem Maćkowski. Szeregi IV-ligowca zasilił również Miłosz Matusik, który w ubiegłym sezonie zdobywał punkty  dla Piasta Nowy Belęcin.

Przed startem rozgrywek wzmocniła się również drużyna Błękitnych Niechłód. Jeden z faworytów IV-ligowych zmagań pozyskał z Juniora Leszno Andrzeja Huberta.

O nowego zawodnika postarali się również działacze KS Dąbcze. Nowym nabytkiem czołowej drużyny III ligi jest zaledwie 13-letni Denis Bolewicz. Dziewiątego zawodnika Pucharu Polski młodzików chciała również pozyskać występująca w Superlidze Silesia Miechowice, jednak Bolewicz zdecydował się na grę w Dąbczu.

Mateusz Przybył