Zmarzlik i spółka w LesznieW najbliższy piątek żużlowcy Fogo Unii Leszno podejmą kolejnego rywala na własnym torze. Tym razem do naszego miasta zawita Moje Bermudy Stal Gorzów, z Bartoszem Zmarzlikiem na czele.

Goście w tym sezonie nie zdobyli nawet punktu. Z meczu na mecz sytuacja podopiecznych Stanisława Chomskiego pogarsza się. Aktualnie plasują się na ostatnim miejscu i teraz każde kolejne starcie gorzowian jest z cyklu tych o życie. Niewątpliwym atutem gości będzie Bartosz Zmarzlik. Jesteśmy przekonani, że Indywidualny Mistrz Świata napsuje leszczynianom sporo krwi i będzie liderem żółto-niebieskich. Do odpowiedniej formy wraca, zdaje się Krzysztof Kasprzak. Przyjezdni dysponują dość interesującą parą juniorów, a Rafał Karczmarz już niejednokrotnie udowodnił, że potrafi toczyć boje nawet z najbardziej doświadczonymi zawodnikami. Czy to jednak wystarczy, aby spłatać figla rozpędzonym mistrzom kraju?

Leszczynianie w starciu z RM Solar Falubazem Zielona Góra w niczym nie przypominali drużyny z poprzednich spotkań. Taki stan rzeczy trwał jednak tylko przez chwilę, a biało-niebiescy udowodnili, że bardzo szybko potrafią wyciągać wnioski. Ostatecznie zgarnęli komplet punktów i bardzo trudno przypuszczać, aby w piątek miało być inaczej. Początek meczu Fogo Unia LesznoMoje Bermudy Stal Gorzów zaplanowano na godzinę 20:30. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Awizowane składy:

Moje Bermudy Stal Gorzów
1. Krzysztof Kasprzak
2. Niels Kristian Iversen
3. Szymon Woźniak
4. Bartosz Zmarzlik
5. Anders Thomsen
6. Rafał Karczmarz
7. Wiktor Jasiński

Fogo Unia Leszno
9. Emil Sayfutdinov
10. Janusz Kołodziej
11. Bartosz Smektała
12. Jaimon Lidsey
13. Piotr Pawlicki
14. Szymon Szlauderbach
15. Dominik Kubera