Zengota: Jestem bliski pozostaniaPodczas gali PGE Ekstraligi, która trwa się w Warszawie, Grzegorz Zengota będący gościem w studio telewizji nSport+ zapowiedział, iż jest blisko pozostania w Fogo Unii Leszno.

Grzegorz Zengota przed sezonem 2016 podpisał jednoroczny kontrakt, a więc to, czy w przyszłym roku wystartuje w barwach Fogo Unii wciąż jest niewiadomą. Podczas gali PGE Ekstraligi, w którym zawodnik jest gościem w studio, z jego ust  padła jednak niezwykle interesująca informacja. – Jestem blisko pozostania w Unii Leszno. Są jeszcze pewne rzeczy, które trzeba ustalić, ale póki nie ma podpisu pod kontraktem nie moge tego potwierdzić – poinformował.

Kilka dni temu menadżerem Byków został Piotr Baron, który rozpoczyna budowę składu na sezon 2017. Według naszych informacji równie blisko pozostania w Lesznie jest Emil Sajtufutdinow. Wydaje się zatem, że wspomniana dwójka będzie jeździć w przyszłym sezonie z bykiem na plastronie. Gorący okres transferowy przed nami i pewnie niebawem poznamy kilka kolejnych nazwisk.

(n)