Ze Śląskiem o zwycięstwoPrzed naszymi speedrowerowcami kolejny mecz domowy. W najbliższy weekend Szawer Leszno zmierzy się ze Śląskiem Świętochłowice.

Goście przyjadą do Leszna niezwykle zmotywowani. W minionej kolejce wysoko wygrali przed własną publicznością w pierwszym meczu tego sezonu z Mustangiem Żołędowo. Wśród gospodarzy brylowali wtedy Kamil Bielica i Szymon Kowalczyk. To z pewnością dwa działa rywala, których obawiać się trzeba najbardziej.

Nasz zespół ma za sobą dwa spotkania ligowe. Na inaugurację pokonali Mustanga natomiast przed tygodniem, po niezwykle zaciętym boju, zremisowali u siebie z Lwami Avia Częstochowa. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się nowy nabytek Szawera, Bartosz Grabowski. Na słowa pochwały zasłużył również młody Mikołaj Michalski oraz rezerwowy Patryk Kriger.

Leszczynianie mają spory potencjał i szeroki wybór w kadrze. Oprócz polskich zawodników, są w niej też silni stranieri. Czy tym razem drużynie uda się odnieść zwycięstwo na swoim torze? Odpowiedź już w tę niedzielę. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 11:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.