Zatrzymać faworyzowanego Piasta

Kolejny trudny pojedynek czeka futsalistów z Leszna. W niedzielę do hali Trapez zawita bowiem wicelider Statscore Futsal Ekstraklasy.

Piast Gliwice to drużyna, która przed sezonem miała aspiracje do tytułu. Niemal pewne jest, iż po mistrzostwo ponownie sięgnie Rekord Bielsko-Biała, a podopiecznym Orlando Duarte pozostanie walka o srebro. Aby przybliżyć się do tego celu goście w konfrontacji z GI Malepszy Futsal Leszno powinni zgarnąć komplet punktów. Po piętach depcze im bowiem pogromca leszczynian z poprzedniej kolejki, Constract Lubawa.

Podopieczni Tomasza Trznadla w pierwszym spotkaniu z Piastem byli o krok od niespodzianki. Na 7 sekund przed końcem na tablicy wyników widniał rezultat remisowy. Mimo tego gospodarze zdołali jeszcze raz trafić do leszczyńskiej bramki i ostatecznie wygrali 5:4. Czy tym razem GI Malepszy Futsal Leszno będzie zdolny do zatrzymania faworyzowanych gliwiczan? O tym przekonamy się w niedzielę. Początek meczu o godzinie 17:00, a transmisję na żywo będzie można śledzić za pośrednictwem internetowej telewizji TVcom.pl.