Zakończyć rundę zwycięstwemPrzed piłkarzami ostatni mecz rundy jesiennej. W nadchodzącą sobotę Stainer Polonia  zmierzy się na własnym boisku z Pogonią Lwówek.

Przełom października i listopada nie jest usłany różami dla zespołu seniorów. Podopieczni Jędrzeja Kędziory zatracili błysk, jaki prezentowali na początku sezonu i po czterech porażkach z rzędu stracili pewne miejsce w czołówce. Choć obecne siódme wydaje się być bezpiecznym, to po dokonanych wzmocnieniach, w Lesznie liczono na znacznie więcej. W kuluarach coraz częściej mówiło się również o realnej szanse na awans. Takowe trzeba póki co odłożyć na bok.

W najbliższym spotkaniu, biało-czerwoni zyskać mogą niewiele, bo na pewno nie poprawią swojej pozycji. Mogą jednak dużo stracić. Ewentualne potknięcie może spowodować spadek w środkowe rejony tabeli. Rywal, podobnie jak leszczynianie, jest w kiepskiej formie. W pięciu poprzednio rozegranych meczach pięciokrotnie schodził z murawy pokonany. Słabsza postawa nie jest żadnym wyznacznikiem. Znajdująca się na czternastej lokacie Pogoń także będzie chciała się przełamać i w dobrych nastrojach udać się na zimową przerwę.

Czy nasza drużyna wreszcie pokaże swoje najlepsze oblicze i wiosną włączy się do gry o najwyższe cele? Wszyscy wierzymy, że gra będzie cieszyć oko, a wynik będzie korzystny. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion piłkarski w sobotę. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 13:00.