Zakończyć rundę miłym akcentem

Spójnia Gdynia będzie ostatnim rywalem Realu Astromalu w pierwszej rundzie rozgrywek. Jest to, po Wybrzeżu Gdańsk, jedna z najbardziej wymagających ekip, z którą przyjdzie mierzyć się leszczynianom na własnym parkiecie.

Do tej pory hala Trzynastka została niezdobyta, choć dwa tygodnie temu bliski wywiezienia dwóch punktów był SMS ZPRP Gdańsk. Ostatecznie padł remis, a gościom do zwycięstwa zabrakło przede wszystkim szczęścia. Wydaje się, że o tej wpadce podopieczni Ryszarda Kmiecika już dawno zapomnieli. W ubiegłą sobotę, nasza drużyna dosyć łatwo rozprawiła się na wyjeździe z MKS Poznań, wygrywając 31:22. Triumf ten może nikogo nie zaskoczył, ale jego rozmiary już tak. Poznianiacy to niewygodny przeciwnik, w szczególności u siebie.

Tym razem leszczyński team czeka równie trudny bój z zajmującą wysokie, piąte miejsce Spójnią. Gdynianie, po porażce przed swoją publicznością z Elblągiem, zrobią wszystko, aby przełamać się i w dobrych nastrojach zakończyć rundę. Podobny cel przyświeca gospodarzom, którzy chcą utrzymać kontakt z czołówką. Przed nami zatem pełen emocji mecz przed dwumiesięczną przerwą od szczypiorniaka w Lesznie. Odbędzie się on 12 grudnia o godzinie 18:00. Przypomnijmy, iż relację LIVE ze spotkania będą Państwo mogli śledzić na łamach naszego portalu.

Łukasz Kaczmarek

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZagrają w Final Four
Następny artykułPogonić outsidera