Zakończenie z ClearexemClearex Chorzów będzie ostatnim w tym sezonie przeciwnikiem GI Malepszy Futsal Leszno. Biało-czerwoni swój mecz rozegrają w najbliższą sobotę w hali Trapez.

Podopieczni Tomasza Trznadla po ostatnim, imponującym zwycięstwie nad P.A. Nova Gliwice i potknięciu rywali  zapewnili sobie już piąte miejsce w tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy. Biorąc pod uwagę dość krótką historię gry na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej, wynik ten należy uznać za olbrzymi sukces. GI Malepszy Futsal Leszno szczególnie udanie spisywał się w rundzie rewanżowej. W ostatnich trzech spotkaniach leszczynianie zawsze wygrywali i z pewnością będą chcieli podtrzymać tą passę w konfrontacji z Clearexem.

Na sobotni mecz będą mogli wejść kibice. Będzie to zatem doskonała okazja, aby podziękować futsalistom za ten jakże udany sezon. Tym bardziej, że do Trapezu zawita rywal z najwyższej półki. Clearex Chorzów to czwarta drużyna rozgrywek, która od lat plasuje się w czołówce futsalowej rywalizacji w naszym kraju.

Odnotujmy, iż początek sobotniego spotkania GI Malepszy Futsal LesznoClearex Chorzów zaplanowano na godzinę 16:00. Bilety można nabywać drogą elektroniczną, za pośrednictwem strony internetowej www.futsal.leszno.pl. Ze względu na rządowe ograniczenia ilość wejściówek jest ograniczona.