Zakończą rundęW najbliższą sobotę, Real Astromal Leszno zmierzy się na własnym parkiecie z Mazurem Sierpc. Będzie to ostatni mecz szczypiornistów w pierwszej rundzie.

Leszczynianie wciąż nie mogą ustabilizować swojej formy. Dość pechowa porażka w ubiegłym tygodniu na wyjeździe z Wieluniem sprawiła, że nasz zespół spadł na dziewiątą pozycję. Istnieje jednak cały czas szansa na wskoczenie do pierwszej części tabeli I ligi grupy A, jeszcze przed przerwą w rozgrywkach. Stanie się tak, jeśli podopieczni Macieja Wieruckiego pokonają następną przeszkodę, jaką jest Mazur Sierpc, a wyniki innych spotkań ułożą się po myśli.

Rywal nie może pochwalić się zbyt wielkimi osiągnięciami. Jak na razie, beniaminek plasuje się na dwunastym miejscu i z pewnością zalicza się do tych ekip, które będą bić się w tym sezonie o utrzymanie. W takim układzie, dla gości, każdy punkt jest na wagę złota. O zupełnie inne cele chce walczyć Real Astromal. Gospodarze mają spory potencjał, ale póki co go nie wykorzystali. Takie pojedynki, jak ten sobotni, niezwłocznie muszą wygrywać. Czy tak się stanie?

Początek starcia w hali Trzynastka zaplanowano tradycyjnie na godzinę 18:00. W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy.

Łukasz Kaczmarek


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBaraże w Lesznie
Następny artykułFaworyt jest jeden