Zagrają o przełamanieSłabo, by nie napisać fatalnie radzą sobie w tym sezonie leszczyńscy futsaliści. Po pięciu kolejkach GI Malepszy Futsal Leszno nie ma na swoim koncie ani jednego zwycięstwa. O przełamanie tej marnej passy powalczą w najbliższą sobotę w hali Trapez.

Rywalem biało-czerwonych będzie MOKS Słoneczny Stok Białystok. Jeszcze w zeszłym sezonie GI Malepszy Futsal Leszno byłby zdecydowanym faworytem tej potyczki. Po ostatnim meczu w Polkowicach, skąd leszczynianie przywieźli zaledwie punkt, bardzo trudno przewidzieć co stanie się w najbliższą sobotę. Białostocczanie w minionej kolejce przegrali co prawda z gliwickim Piastem, ale drużynie prowadzonej przez Orlando Duarte zdołali zainkasować aż cztery bramki. Z pewnością stać ich zatem na korzystny rezultat ze znajdującą się w dołku drużyną z Leszna.

Przypomnijmy, iż do zespołu Tomasza Trznadla dołączyli przed sezonem reprezentanci kraju: Dominik Solecki i Jakub Kąkol. Nową twarzą jest też Brazylijczyk Douglas Neutzling Ferreira. Wydawało się, że piąta drużyna ubiegłego sezonu powalczy o coś więcej, natomiast po pierwszej fazie sezonu leszczynianie z dwoma oczkami na koncie zajmują miejsce w strefie spadkowej. Konfrontacja z MOKS to mecz z gatunku tych o przełamanie. Czy leszczynianie wyjdą z kryzysu i znajdą sposób na nieobliczanych rywali? O tym przekonamy się w sobotę w hali Trapez. Przypomnijmy, iż mecz zaplanowano na godzinę 18:00, a wejściówki można nabywać drogą internetową. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.