Zadecydowała druga połowa

W 22. kolejce rozgrywek III ligi, Polonia 1912 przegrała w spotkaniu wyjazdowym z Centrą Ostrów Wielkopolski 1:2. Jedyną bramkę dla leszczynian zdobył Bogumił Ceglarek.

To był prawdziwy mecz walki w środku pola z mnóstwem powietrznych pojedynków. Pierwszy gol padł tuż przed przerwą. W polu karnym faulowany był Patryk Kowalski, a jedenastkę pewnie wykorzystał Bogumił Ceglarek. Do szatni w lepszych nastrojach schodziła Polonia. Na samym początku drugiej odsłony, ostrowianie doprowadzili do remisu. Bramka zdobyta została z rzutu karnego przez Tomasza Adamiaka. Trafienie na wagę trzech punktów padło w 69. minucie. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się gracz Centry, Michał Giecz. Ostatecznie, goście nie zdołali już dogonić rywali i przegrali w Ostrowie Wielkopolskim 1:2.