Zaczęli od remisu

Pierwszy sparing mają za sobą zawodnicy KS Futsal Leszno. W meczu rozegranym w hali sportowej w Rydzynie, nasz zespół zremisował z Red Dragons Pniewy 5:5.

W spotkanie, które trwało 3x po 30 minut lepiej weszli leszczynianie. Za sprawą Filipa Walczaka i Piotra Pietruszko to biało-czerwoni objęli prowadzenie 2:0. Grający w najsilniejszym składzie goście jeszcze przed przerwą zdołali doprowadzić do remisu. W drugich 30 minutach zdecydowanie lepiej zagrali zawodnicy Red Dragons, którzy dwukrotnie pokonali strzegącego bramki leszczynian Łukasza Błaszczyka. Będący w trudnej sytuacji podopieczni trenera Pieczyńskiego nie podłamali się i w ostatnich dwóch kwadransach rzucili się do odrabiania strat. Kontaktową bramkę zdobył Drewnowski, natomiast kilka minut później wyrównał Molicki. Piątą bramkę dla gospodarzy zdobył 24-letni Ukrainiec Sergey Chamukha. Ostatnie słowo należało jednak do “Czerwonych Smoków”, którzy zdołali zdobyć piątą bramkę doprowadzając w ten sposób do remisu 5:5.

KS Futsal Leszno 5:5 Red Dragons Pniewy

Brami dla KS Futsal Leszno zdobywali: Walczak, Pietruszko, Drewnowski, Molicki, Chamukha.