Z Żarami na zakończenieSobotnim meczem z Mundialem Żary, GI Malepszy Futsal kończy sezon na własnym parkiecie. Leszczynianie staną przed ogromną szansą odniesienia pierwszego w historii zwycięstwa nad rywalem.

Po wysokim triumfie w Pniewach nad Red Dragons II, nastroje w naszej drużynie znacznie się poprawiły. Wreszcie przerwana została fatalna seria porażek, która ciągnęła się aż od styczniowej potyczki z Kostrzynem. Czy biało-czerwoni pójdą za ciosem i ponownie zgarną pełną pulę?
 
Podopieczni Tomasza Krysiaka i Krzysztofa Kaczmarzyka mają ku temu znakomitą okazję. Do Leszna zawita bowiem niżej notowany Mundial. Tegoroczne rozgrywki zdecydowanie nie układają się po myśli żaran. Ekipa dowodzona przez Radomira Roztockiego zajmuje dopiero ósmą lokatę w ligowej tabeli i o poprawienie jej będzie bardzo trudno. Gospodarze natomiast, chcący zawalczyć o piątą pozycję, koniecznie muszą pokonać przeciwnika, a jak dotąd ta sztuka jeszcze się nie udała. W pierwszym starciu w Żarach, po pasjonującym boju, padł remis. Miejmy nadzieję, że i tym razem emocji nie zabraknie i obydwa zespoły stworzą wspaniałe widowisko.
 
Początek ostatniego spotkania w hali Trapez zaplanowano na godzinę 15:30. Wstęp na zawody jest wolny. Dodajmy, iż relację tekstową LIVE z tej imprezy przeprowadzi portal LeszczynskiSport.pl .

(kk)