Z Pavlicem na rewanż?Wciąż nie wiadomo w jakim składzie przystąpi do rewanżowego spotkania finałowego w Zielonej Górze, drużyna Unii Leszno. Kontuzja Juricy Pavlica okazała się na tyle poważna, iż Chorwat opuścił sporą część sezonu ligowego. Być może uda mu się jednak wrócić na drugie starcie z Falubazem.
Przypomnijmy, że Jura kontuzji złamania nogi nabawił się w spotkaniu rundy zasadniczej w Zielonej Górze. – Kość jest już prawie zrośnięta i może uda się pojechać w rewanżu w Zielonej Górze – powiedział Pavlic, który obecnie przebywa w Gorican a jutro przybędzie na stadion w Lesznie, by dopingować swoich kolegów w konfrontacji z Falubazem.

Jedno jest pewne, klub nie będzie robił nic na siłę i jeżeli tylko pojawi się jakieś "ale" to Chorwata nie ujrzymy na stadionie przy Wrocławskiej 69. – Prawie robi dużą różnicę – mówi dyrektor Unii, Ireneusz Igielski. – Jeżeli po konsultacjach będzie choć cień wątpliwości, Jurica pojedzie do Zielonej Góry, ale jako obserwator i dobry duch drużyny – tłumaczy. – Chcielibyśmy, żeby jechał, ale parcia na to nie ma – zakończył.

Tuż po meczu finałowym Jurica wybiera się na konsultację ortopedyczną do Poznania, od której zależy to, czy wsiądzie na motocykl jeszcze w tym roku.

Łukasz Kaczmarek