Z Kleczewem na remis

W kolejnym meczu III ligi, Polonia 1912 Leszno zremisowała na własnym boisku z wiceliderem tabeli, Sokołem Kleczew 2:2.

Spotkanie 15. kolejki lepiej rozpoczęli goście, którzy szybko strzelili bramkę na 1:0. Nasi piłkarze pokazali charakter i jeszcze w pierwszej połowie odrobili straty z nawiązką. Do wyrównania doprowadził, niezawodny ostatnio, Serhij Szapował. Chwilę potem gola dla Polonistów zdobył, inny z obcokrajowców, Pavels Hohlovs. W drugiej odsłonie niefortunne zagranie Łukasza Bugzela spowodowało, że rezultat znów był remisowy. Od 75. minuty przyjezdni grali w osłabieniu, po drugiej żółtej a w konsekwencji czerwonej kartce. Pomimo przewagi jednego zawodnika przez ostatni kwadrans miejscowym nie udało się zgarnąć pełnej puli.