Z Dopiewem na remis

W kolejnym meczu III ligi, piłkarze Polonii 1912 Astromal Leszno zremisowali na własnym boisku z GKS-em Dopiewo 1:1. Bramkę dla zespołu gospodarzy zdobył Artur Krawczyk.

Początek meczu należał do przyjezdnych. Już w 5 minucie gola dla swojego zespołu zdobył Jakub Budzyń. Kilkanaście minut później wyrównał Artur Krawczyk. Do przerwy mimo kilku ciekawych akcji wynik nie uległ zmianie. Piłkarze obu ekip wyrównany pojedynek toczyli również w drugiej połowie, tworząc kilka dogodnych sytuacji. Najlepszą dla naszego zespołu w 83 minucie zmarnował Bartosz Świętek, który po "dobitce" trafił w poprzeczkę bramki rywala. Jako, że gole nie padły wynik brzmiał tak samo jak po pierwszych 45 minutach. I choć Polonii 1912 Astromal nie udało się zwyciężyć, cieszy kolejny punkt w III lidze.