Z Aniołami o powrót na zwycięską ścieżkęGet Well Toruń będzie kolejnym przeciwnikiem Fogo Unii Leszno w drodze po mistrzowski tytuł. Mecz, który odbędzie się w tę niedzielę na stadionie im. Alfreda Smoczyka zapowiada się niezwykle interesująco.

A to z tego względu, iż rywal powoli zaczyna się odradzać. Świadczyć o tym może ostatnie spotkanie na MotoArenie. Torunianie wygrali z forBET Włókniarzem, rzutem na taśmę inkasując również bonus. W ich przypadku, niezwykle cenny, ponieważ pozwolił im znacząco odskoczyć od dolnych rejonów tabeli, a zarazem zbliżyć się do pierwszej czwórki gwarantującej play-offy. Podczas starcia z częstochowianami wreszcie na przyzwoitym poziomie pojechali Niels Kristian Iversen oraz Chris Holder, co do których jazdy można było mieć dotychczas spore zastrzeżenia. Czy był to pojedynczy wyskok, czy jednak zalążek powrotu na właściwe tory podopiecznych Jacka Frątczaka?

Zweryfikuje to z pewnością potyczka z leszczynianami. Podrażnione wyjazdową porażką z Grupą Azoty Unią Tarnów Byki są zdecydowanym faworytem. Na swoim obiekcie odnieśli komplet zwycięstw i będą chciały podtrzymać rewelacyjną serię. O siódmy triumf powalczy sprawdzony skład, lecz w innym układzie. Manager zespołu Piotr Baron zdecydował się na roszady w układzie par. Rozdzielił fenomenalną dwójkę Jarosław Hampel Janusz Kołodziej, a kapitana Piotra Pawlickiego posłał do boju z juniorami. Czy kosmetyczne zmiany okażą się skuteczne? Odpowiedź poznamy za kilkadziesiąt godzin.

Początek zawodów zaplanowano na godzinę 19:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Get Well Toruń:
1. Jason Doyle
2. Paweł Przedpełski
3. Rune Holta
4. Niels Kristian Iversen
5. Chris Holder
6. Daniel Kaczmarek
7. Igor Kopeć-Sobczyński

Fogo Unia Leszno:
9. Jarosław Hampel
10. Brady Kurtz
11. Emil Sajfutdinow
12. Janusz Kołodziej
13. Piotr Pawlicki
14. Dominik Kubera
15. Bartosz Smektała