Wrócili do ligowych zmagań

Na dobre jeszcze nie opadły emocje po mistrzostwach świata, w kręglarze wrócili już do rywalizacji ligowej. Po bardzo zaciętym boju, Polonia 1912 Astromal Leszno zwyciężyła w Tomaszowie Mazowieckim.

Leszczynianie zwyciężyli w stosunku 5:3, w kręglach 3305:3277. Punkty dla naszego zespołu zdobywali: Bartosz Włodarczyk – 569, Piotr Kieliba/Mikołaj Piosik – 561, Michał Szulc – 554, Mikołaj Konopka – 552, Filip Glapiak – 539 i Adrian Szulc – 530. Poloniści w tej chwili z kompletem zwycięstw plasują się na drugim miejscu w tabeli Superligi. Pierwsza jest Alfa Vector, która rozegrała jeden mecz więcej.

Zaplanowany na ten weekend mecz kobiet został przełożony. Powodem są jeszcze nieczynne, nowe tory na leszczyńskiej kręgielni.

Daniel Nowak