Wrócić na zwycięską ścieżkę

W niedzielę GI Malepszy Arth Soft Leszno w ramach 13. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy podejmie Słoneczny Stok Jagiellonię Białystok.

Choć goście nie należą do ligowym potentatów, w ostatniej kolejce odnieśli imponujące zwycięstwo nad Red Devils Chojnice. Białostocczanie wygrali aż 7:2, a hat-tricka w tym meczu zainkasował Helver Smith Tachack Moreno. Baczną uwagę będzie trzeba zwrócić również na Mateusza Lisowskiego, który jeszcze niedawno grał dla Leszna. Ten gracz w poprzednim sezonie pokazał, że potrafi być skuteczny. W niedzielę zagra przeciwko swojemu byłemu klubowi, co z pewnością dodaje smaczku temu pojedynkowi.

W małym dołku znajdują się leszczynianie, którzy przegrali dwa ostatnie spotkania. Najlepiej dość dotkliwie ulegli we własnej hali Constractowi Lubawa 1:5, a potem po słabym meczu przegrali wyjazdowe derby z Red Dragons Pniewy 1:3. Niedzielne starcie z białostocczanami będzie zatem okazją do rehabilitacji. Mecz odbędzie się w hali OSiR w Poniecu, a jego start zaplanowano na godzinę 18:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.