Wolsztyniak tym razem lepszy

W środę szczypiorniści Real Astromal Leszno przegrali w Wolsztynie z miejscowym Wolsztyniakiem 35:43. Pojedynek odbył się w ramach Pucharu Polski.

Pierwsza połowa meczu w Wolsztynie miała bardzo zacięty przebieg. Leszczynienie radzili sobie bardzo dobrze, utrzymując prowadzenie przez większość część tego fragmentu gry. Ostatecznie to gospodarze zeszli na przerwe z prowadzeniem. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 20:19. Końcowy wynik pozostawał zatem sprawą otwartą.

Druga odsłona należała już do miejscowych. Wolsztynianie szybko uzyskali kilka bramek przewagi, w pełni kontrolując przebieg meczu. Ostatecznie gospodarze wysoko pokonali zespół Ryszarda Kmiecika 43:35, żegnając się tym samym z rozgrywkami Pucharu Polski.