Weekend z dartem

W miniony weekend w Hotelu Gliding w Lesznie rozegrany został turniej w darta. W zawodach brało udział wielu graczy, którzy rywalizowali w różnych kategoriach. Impreza z cyklu Grand Prix cieszyła się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców.
W piątkowej konfrontacji deblowej triumfowała para Marek Kubowicz i Marcin Koziarek, którzy pokonali w finale 4:2 parę Marcin Przybylok – Dawid Robak. Dzień później, indywidualnie rywalizowali panie oraz panowie. Wśród pań najlepsza okazała się Aleksandra Grzesik, na drugiej pozycji uplasowała się Małgorzata Zielińska, natomiast trzecim miejscem podzieliły się dwie zawodniczki, Katarzyna Bożek i Agnieszka Łęga. Z kolei wśród panów zwycięzcą został Przemysław Bobrowski, drugi był Krzysztof Wojciechowski a trzeci Rafał Stobrawa ex aequo z Tomaszem Mikołajczykiem. W niedzielę, w kategorii pań na pierwszym miejscu zawody ukończyła Jolanta Rzepka, druga była sobotnia laureatka, Aleksandra Grzesik, na najniższym stopniu podium stanęły Joanna Ryk i Joanna Krzyżak. W kategorii panów najskuteczniejszym okazał się być Krzysztof Stróżyk, drugą pozycję powtórzył Krzysztof Wojciechowski a trzecim miejscem podzielili się Przemysław Bobrowski i Marek Kubowicz.

Warto dodać, iż organizatorzy rozgrywek zebrali aż 3 211 złotych i 20 euro z licytacji gadżetów sportowych.