We Wrocławiu poza podium



Czwarte miejsce we wrocławskiej 6. rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów zajęli żużlowcy Fogo Unii Leszno. Pod nieobecność Dominika Kubery najskuteczniejszym Bykiem był Bartosz Smektała, który w czterech startach wywalczył 11 punktów. 4 oczka dołożył Szymon Szlauderbach, a 1 Tymoteusz Picz.

W zawodach triumfował eKantor.pl Falubaz. Zielonogórzanie o punkt wyprzedzili ekipę gospodarzy i o dwa oczka gorzowską Stal.

I. ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 24 punkty:
4. Arkadiusz Potoniec (1,2,-,3) 6
5. Mateusz Burzyński (0,-,2,3) 5
6. Mateusz Tonder (-,1,3,2) 6
23. Alex Zgardziński (3,2,2) 7

II. Betard Sparta Wrocław – 23 punkty:
1. Oskar Bober (2,3,2,1) 9
2. Damian Dróżdż (2,2,3,3) 10
22. Przemysław Liszka (W/SU,1,3,0) 4

III. KS Stal Gorzów – 22 punkty:
13. Alan Szczotka (3,-,1,3) 7
14. Kamil Nowacki (1,2,0,-) 3
15. Rafał Karczmarz (3,3,1,-) 7
26. Hubert Czerniawski (2,2,1) 5

IV. Fogo Unia Leszno – 16 punktów:
10. Szymon Szlauderbach (0,1,0,3) 4
11. Bartosz Smektała (3,3,3,2) 11
12. Tymoteusz Picz (T,0,1,0) 1

V. Orzeł Łódź – 15 punktów:
7. Michał Piosicki (2,1,3,D4) 6
8. Jakub Miśkowiak (1,3,3,2) 9
9. Mateusz Błażykowski (0,0,W/U2,-) 0

VI.  Ostrovia – 13 punktów:
19. Maksymilian Bogdanowicz (2,3,2,1) 8
20. Marcel Studziński (1,D4,2,D/St.) 3
21. Krzysztof Oleksy (W/U4,1,W/SU,1) 2

VII. Stal-Met Kolejarz Opole – 10 punktów:
16. Mateusz Pacek NS
17. Jarosław Krzywosz (2,2,D3,2) 6
18. Kamil Kamiński (W/zd.,2,1,1) 4

Bieg po biegu:
1. Bober, Dróżdź, Potoniec, Burzyński
2. Smetkała, Piosicki, Miśkowiak, Szlauderbach
3. Szczotka, Krzywosz, Nowacki
4. Bober, Bogdanowicz, Studziński, Liszka (W/SU)
5. Zgardziński, Potoniec, Piosicki, Błażykowski
6. Karczmarz, Czerniawski, Szlauderbach, Picz (T)
7. Bogdanowicz, Krzywosz, Kamiński (W/zdubl.), Oleksy (W/U4)
8. Miśkowiak, Bober, Liszka, Błażykowski
9. Smektała, Zgardziński, Tonder, Picz
10. Karczmarz, Nowacki, Oleksy, Studziński (D4)
11. Liszka, Dróżdż, Krzywosz (D3)
12. Potoniec, Zgardziński, Szczotka, Nowacki
13. Miśkowiak, Kamiński, Błażykowski (W/U2)
14. Smektała, Studziński, Picz, Oleksy (W/SU)
15. Dróżdż, Czerniawski, Karczmarz, Liszka
16. Tonder, Burzyński, Kamiński
17. Piosicki, Błażykowski, Oleksy
18. Dróżdż, Smektała, Bober, Szlauderbach
19. Burzyński, Tonder, Bogdanowicz, Studziński (D/St.)
20. Szczotka, Miśkowiak, Karczmarz, Piosicki (D4)
21. Szlauderbach, Krzywosz, Kamiński, Picz