W niedzielę mecz prawdyW niedzielę Fogo Unia Leszno po raz kolejny stanie do walki o ligowe punkty. Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach podopiecznych Romana Jankowskiego, przyszedł czas na pojedynek z bydgoską Polonią.

Bydgoszczanie w tegorocznych rozgrywkach mają na swoim koncie zaledwie jedno zwycięstwo. Złożył się na to terminarz, który na początek ustawił naszym niedzielnym gościom niezwykle trudnych rywali. Skladywegla.pl Polonia, bo po taką nazwą występuje owy zespół był bardzo blisko zwycięstwa w Częstochowie. Z dobrej strony pokazał sie również w Zielonej Górze. Dlatego też zastrzegamy przed stawianiem w niedzielę gospodarzy w roli zdecydowanego faworyta.

Mimo, że w kadrze nie ma wielu gwiazd, zespół z Pomorza ma w sobie ogromny potencjał. Szczególnie groźny w niedzielę powinien być lider w postaci Grega Hancocka. Jak do tej pory rewelacją tegorocznych zmagań jest Hans Andersen, który zdaje się powracać do formy sprzed kilku lat. Bydgoszczanie mają w składzie wypożyczonego z Zielonej Góry Aleksandra Łoktajewa – młodzieńca, który jest w stanie pokonać każdego. Dołączając do tego reprezentanta Polski, Krzysztofa Buczkowskiego i całkiem niezłych młodzieżowców powstaje niezwykle interesujący zespół.

Fogo Unia w ligowej tabeli zajmuje z dorobkiem 6 oczek drugie miejsce. Trudno o niedzielnym spotkaniu pisać jako o meczu, który trzeba wygrać. Sytuacja leszczyninan jest bowiem w tej chwili korzystniejsza, aniżeli zakładano. Jeżeli byki myślą o jednak pierwszej czwórce i walce o medale, nie mogą pozwolić sobie na porażkę na własnym torze. Początek niedzielnego spotkania o godzinie 16:00. Emocje gwarantowane.

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz:
1. Greg Hancock
2. Robert Kościecha
3. Hans Andersen
4. Aleksandr Loktaev
5. Krzysztof Buczkowski
6. Szymon Woźniak
 
Fogo Unia Leszno:
9. Przemysław Pawlicki
10. Damian Baliński
11. Fredrik Lindgren
12. Kenneth Bjerre
13. Grzegorz Zengota
14. Tobiasz Musielak
15. Piotr Pawlicki
 
Przypominamy, że na niedzielny mecz zarząd Unii Leszno Sportowej S.A. obniżył ceny biletów, które przedstawiają się następująco:
Normalny – 38,-
Kobiecy – 25,-
Ulgowy – 20 ,- (Uczniowie szkół średnich oraz studenci, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej)
Szkolny – 15,- (Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej)
Dziecięcy – 2,-
Sektor "0" – 70,-
Program 7,-
 
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŻużlowa środa w Danii
Następny artykułPolonia bez formy