Victoria lepsza w starciu starych znajomych

W miniony weekend leszczyńscy piłkarze wybrali się do Skarszewa, a więc do drużyny z którą jeszcze w zeszłym sezonie rywalizowali o zwycięstwo w niższej lidze. Tym razem lepsza okazała się Victoria.

Leszczynianie do starcia ze starym, dobrym znajomym z V ligi przystąpili w bardzo okrojonym składzie. Braki w tym meczu były nad wyraz widoczne. Już w 6. minucie po strzale z rzutu wolnego gospodarze objęli prowadzenie. Dalsza faza należała do leszczynian, którzy nie potrafili jednak stworzyć sobie klarownej sytuacji.

W 63. minucie na tablicy wyników mógł być remis. Po uderzeniu Patryka Gendery, piłka trafiła w poprzeczkę bramki ekipy gospodarzy. Kilkanaście minut później swoją okazję zmarnował Michał Płocharczyk. Niestety znowu bez rezultatu bramkowego. W ostatnich dziesięciu minutach miejscowi zamknęli to spotkanie, inkasując kolejne dwa gole. Niestety tego dnia szczęście nie było po stronie podopiecznych Karola Misia. Ostatecznie Victoria Skarszew pokonała Polonię 1912 Leszno w stosunku 3:0.