Unibax wygrywa Ligę Juniorów



Unibax Toruń zwycieżył w rozgrywkach Ligi Juniorów. Srebrny medal zdobyła Stal Gorzów, a brąz wywalczył Dospel Włókniarz Częstochowa. Fogo Unia Leszno uplasowała się na piątej pozycji.

Poniżej przedstawiamy wyniki z ostatniej rundy w Gorzowie, gdzie triumfowali gospodarze, a leszczynianie, podobnie jak w końcowej klasyfikacji, zajęli piątą lokatę.

I. Stal Gorzów: 21 pkt.
1. Adrian Cyfer (3,3,2*,3) 11+1
2. Łukasz Cyran (2*,3,3) 8+1
3. Łukasz Kaczmarek (0,1,1) 2
19. Tomasz Walasek – NS

II-III. Dospel Włókniarz Częstochowa: 18 pkt.
10. Hubert Łęgowik (3,W,-,-) 3
11. Rafał Malczewski (2*,2,3) 7+1
12. Oskar Polis (-,-,W) 0
22. Artur Czaja (1*,3,2,2*) 8+2

II-III. Unibax Toruń: 18 pkt.
16. Łukasz Przedpełski (1,1,1,0) 3
17. Kamil Pulczyński (3,3,2) 8
18. Emil Pulczyński (2*,2,3) 7+1

IV. Stelmet Falubaz Zielona Góra: 13 pkt.
4. Alex Zgardziński (0,U,1,3) 4
5. Adam Strzelec (1,0,3) 4
6. Kamil Adamczewski (1,3,1) 5
20. Remigiusz Perzyński – NS

V. Fogo Unia Leszno: 12 pkt.
13. Marcin Nowak (2,2,0,1) 5
14. Michał Piosicki (0,3,0) 3
15. Daniel Kaczmarek (2*,1,1) 4+1

VI. PGE Marma Rzeszów: 8 pkt.
7. Marco Gaschka (1,2,2,2) 7
8. Artur Cyło (W,W,-) 0
9. Krystian Rempała (1,0,D) 1

Bieg po biegu:
1. A. Cyfer, Ł. Cyran, A. Strzelec, A. Zgardziński
2. H. Łęgowik, R. Malczewski, M. Gaschka, A. Cyło (W)
3. K. Pulczyński, M. Nowak, Ł. Przedpełski, M. Piosicki
4. Ł. Cyran, R. Malczewski, A. Czaja, Ł. Kaczmarek
5. M. Piosicki, D. Kaczmarek, K. Rempała, A. Cyło (W)
6. K. Pulczyński, E. Pulczyński, K. Adamczewski, A. Strzelec
7. A. Cyfer, M. Gaschka, Ł. Kaczmarek, K. Rempała
8. A. Czaja, E. Pulczyński, Ł. Przedpełski, H. Łęgowik (W)
9. K. Adamczewski, M. Nowak, D. Kaczmarek, A. Zgardziński (U)
10. E. Pulczyński, M. Gaschka, Ł. Przedpełski, K. Rempała (D)
11. Ł. Cyran, A. Cyfer, D. Kaczmarek, M. Nowak
12. A. Strzelec, A. Czaja, A. Zgardziński, O. Polis (U)
13. A. Cyfer, K. Pulczyński, Ł. Kaczmarek, Ł.Przedpełski
14. R. Malczewski, A. Czaja, M. Nowak, M. Piosicki
15. A. Zgardziński, M. Gaschka, K. Adamczewski

Bieg dodatkowy o srebrny medal:
16. A. Cyfer, R. Malczewski

Końcowa klasyfikacja Ligi Juniorów:
1. Unibax Toruń – 24
2. Stal Gorzów – 20+3
3. Dospel Włókniarz Częstochowa – 20+2
4. Stelmet Falubaz Zielona Góra – 18
5. Fogo Unia Leszno – 8
6. PGE Marma Rzeszów – 1

Piotr Walkowiak