Unia ustaliła ceny biletów

Dzisiaj poznaliśmy nowe ceny wejściówek na żużel w sezonie 2012. W stosunku do ubiegłego sezonu, działacze Unii Leszno zdecydowali się wprowadzić kilka istotnych zmian. Pojawił się bilet dla kobiet i dzieci.

Ceny biletów na sezon 2012:
Bilet DZIECIECY 2 złote
Bilet ULGOWY 26 złotych
Bilet KOBIECY 30 złotych
Bilet NORMALNY 38 złotych
Bilet Sektor „O” – numerowany 70 złotych

W przyszłym roku będą obowiązywały również cztery rodzaje karnetów. 
Pierwszy to karnet numerowany na sektor „0”. Obowiązuje on na 9 spotkań ligowych rundy zasadniczej i będzie w sprzedaży w cenie 650 złotych. W cenie karnetu jest oficjalny program na każde zawody ligowe. Zaletą tego karnetu jest możliwość wyboru przez kibica swojego miejsca na Głównej Trybunie. Ponadto na sektorze „0” w bardzo bliskiej odległości zlokalizowany jest bar oraz toalety, co z pewnością wpływa na większy komfort oglądania zawodów. Dodatkowo co jest bardzo ważne, posiadacze tych karnetów mają pierwszeństwo w wyborze swoich miejsc na mecze rundy Play Off.
Drugi rodzaj to karnet NORMALNY który uprawnia do korzystania ze wszystkich pozostałych sektorów dostępnych na stadionie im. A.Smoczyka podczas 9 meczy rundy zasadniczej. Cena tego karnetu wynosi 310 złotych i pozostanie nie zmieniona aż do zakończenia sprzedaży. Utrzymany został również w sprzedaży Karnet ULGOWY w cenie 210 złotych, który mimo mniejszego zainteresowania kibiców został utrzymany w sprzedaży dając szansę naszym młodszym kibicom zakupu karnetu i uniknięcia przedmeczowych kolejek. Karnet obowiązuje na 9 spotkań ligowych rundy zasadniczej.
Nowością jest wprowadzenie do sprzedaży karnetu DLA KOBIET który będzie przysługiwał tylko 
i wyłącznie kobietom chcącym zasiąść na trybunach stadionu Smoczyka w sezonie 2012. Karnet będzie obowiązywał podczas 9 meczy rundy zasadniczej a cena tego karnetu wynosi 240 złotych. 

Ważną informacją dla naszych kibiców jest fakt, że ceny wszystkich karnetów pozostają nie zmienione aż do momentu zakończenia sprzedaży w marcu 2012r. !!!!
WSZYSTKIE karnety będą również obowiązywały podczas 62 Memoriału im. A. Smoczyka, 2 meczy sparingowych oraz wszystkich zawodów młodzieżowych organizowane w Lesznie na stadionie Smoczyka w sezonie 2012!!!

Ceny karnetów na sezon 2012: 
Sektor „0” – stałe miejsce numerowane 650 złotych
Karnet NORMALNY 310 złotych
Karnet DLA KOBIET 240 złotych
Karnet ULGOWY 210 złotych

Sprzedaż karnetów rusza 16 grudnia 2012r. w siedzibie Klubu. Karnety będę również dostępne 
w sklepie z klubowymi gadżetami Unii Leszno w GALERII LESZNO przy ul. Al. Konstytucji 3 Maja.

za unia.leszno.pl
Daniel Nowak