Udany debiut w lidze petanqueDebiutanckie mecze ma za sobą firmowa ekipa portalu LeszczynskiSport.pl w Leszczyńskiej Lidze Petanque. I choć udało się wygrać jedno z trzech spotkań, pozostał ogromny niedosyt.

Drużyna w składzie: Łukasz Kaczmarek, Karol Mroczek, Daniel Nowak rywalizację na bulodromie przy ulicy Holenderskiej rozpoczęła od porażki z ekipą Gromów. Początek jednak tego nie zwiastował, bo nasz zespół od samego narzucił swoje warunki gry uzyskując kilka punktów przewagi. Sporo błędów w końcówce sprawiło jednak, że to rywale wyszli z tego pojedynku zwycięsko, triumfując nieznacznie 13:10. 

Drugi mecz bardzo długo rozgrywany był "na styku". O zwycięstwie Atomów, z prezesem leszczyńskeigo klubu na czele zdecydowały detale. LeszczyńskiSport.pl kolejny raz musiał uznać wyższość rywala, który zwyciężył 13:11. Zespół pokał jednak, że nie będzie w tej lidze tylko dostarczycielem punktów.

Nasza portalowa trójka do ostatniego poniedziałkowego pojedynku przystąpiła niezwykle zmobilizowana, z chęcia wywiezienia choć jednego meczowego zwycięstwa. Pierwsza część spotkania  przebiegała podobnie jak w poprzednich meczach. Większa przewagę nasi gracze uzyskali w koncówce. W ostatniej parti, przy stanie 11:8 zwycięstwo przypieczętowała para Łukasz Kaczmarek i Karol Mroczek. Wydaje się, że sprzymierzeńcem była aura, bo przy zapadających ciemnościach nasi gracze znacznie przeważali.

Kolejne spotkania w środę. Rywalami LeszczynskiSport.pl będą faworyci Leszczynskiej Ligi Petanque: Pogromcy i ekipa rodem z Francji, Bretania.