Typy ekspertów: Rafał DobrowolskiJakiekolwiek wyniki padną w niedzielę, to Rafał Dobrowolski zapewnił sobie już zwycięstwo w rankingu ekspertów naszego portalu. Zachęcamy do zapoznania się z typami na ostatnie pojedynki PGE Ekstraligi.

Rafał Dobrowolski 
Szef Biura Prasowego klubu Unia Leszno, dziennikarz redakcji UniaLeszno.TV oraz pracownik administracji publicznej. Jak mówi – żużel to jego sposób na oderwanie się od rzeczywistości i przeniesienie do innego, własnego świata. Wielki fan żużla i dusza towarzystwa. Prywatnie znajomi twierdzą, że jest jedynym w swoim rodzaju ekscentrykiem.

Stal Gorzów – Get Well Toruń 48:42
Torunianie byli w świetnej pozycji w połowie meczu na MotoArenie, jednak ich przewaga na koniec osiągnęła 8 punktów. Trochę mało, ale presja i jazda przed własną publicznością jest teraz zmartwieniem Stali. Uważam, że jednak torunianie mają szansę na obronę wypracowanej zaliczki. Po 6 biegów zapewne pojedzie trio Hancock, Holder i Vaculik, większość pewnie postawi na tytuł dla Stali, a ja zaryzykuję i sądzę, że to żużlowcy z grodu Kopernika sięgną po złoty medal DMP.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 53:37 
Kwestia brązowego medalu jest już rozstrzygnięta po pierwszym spotkaniu w Poznaniu. Janowski jak nie jechał tak nie jedzie, a Woffinden z Milikiem do 40 punktów nie uciągną. Murowanym faworytem jest Falubaz i to on pewnie zwycięży.