Typy ekspertów: Rafał DobrowolskiOstateczne rozstrzygnięcia w żużlowej PGE Ekstralidze już niebawem. Nasi eksperci typują wyniki niedzielnych meczów o złoto i brąz Drużynowych Mistrzostw Polski. Zaczynamy od lidera rankingu, Rafała Dobrowolskiego.

Rafał Dobrowolski 
Szef Biura Prasowego klubu Unia Leszno, dziennikarz redakcji UniaLeszno.TV oraz pracownik administracji publicznej. Jak mówi – żużel to jego sposób na oderwanie się od rzeczywistości i przeniesienie do innego, własnego świata. Wielki fan żużla i dusza towarzystwa. Prywatnie znajomi twierdzą, że jest jedynym w swoim rodzaju ekscentrykiem.

Get Well Toruń – Stal Gorzów 49:41
Jacek Gajewski świetnie taktycznie rozwiązał mecz w Zielonej Górze i torunianie muszą pójść za ciosem i pokonać zespół Stali Gorzów. W szeregach gości kilka kapitalnych spotkań ma za sobą Iversen, który chyba obok Doyla jest teraz w największym gazie. Na MotoArenie stawiam na gospodarz, sądzę, że wypracują sobie kilka punktów przewagi przed rewanżem, u Stalowców nie spodziewam się szału jeżeli chodzi o wynik Jensena, Zagara i Cyfera.

Betard Sparta Wrocław – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 42:48
Wrocławianie są w rozsypce i nic nie wskazuje na to, że mogą skutecznie zagrozić Falubazowi w zdobyciu brązowego medalu. W Poznaniu może nawiążą walkę, ale w kontekście dwumeczu nie daję im szans, nawet gdy wróciłby ewentualnie Maksym Drabik. Zielonogórzanie będą chcieli załatwić temat już w niedzielę, dlatego stawiam na ich zwycięstwo.