Typy ekspertów: Rafał DobrowolskiFinał Stal Gorzów – Get Well Toruń typuje Rafał Dobrowolski. Nasz ekspert uważa, iż torunianie zdołają obronić przewagę z pierwszego pojedynku. Szczegóły poniżej.

Rafał Dobrowolski 
Szef Biura Prasowego klubu Unia Leszno, dziennikarz redakcji UniaLeszno.TV oraz pracownik administracji publicznej. Jak mówi – żużel to jego sposób na oderwanie się od rzeczywistości i przeniesienie do innego, własnego świata. Wielki fan żużla i dusza towarzystwa. Prywatnie znajomi twierdzą, że jest jedynym w swoim rodzaju ekscentrykiem.

Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 56:34
Ten mecz wydaje się być tylko formalnością, z pewnością do finału awansuje zespół Stali Gorzów, który ma dwadzieścia punktów zaliczki. Dodatkowo po odejściu Piotra Barona uważam, że drużyna Betard Sparty Wrocław straciła ważne ogniwo. Uważam, że 37 punktów i więcej będzie sukcesem przyjezdnych. 

eKantor.pl Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń 49:41
Zielonogórzanie znajdują się w trudnej sytuacji, ale nie beznadziejnej. Moim zdaniem jeżeli trio Holder, Hancock i Vaculik uzbiera wspólnie około 33-35 punkty to do finału awansuje Toruń. Sądzę, że losy dwumeczu rozstrzygną się w ostatnim biegu.