Typy ekspertów: Rafał DobrowolskiKolejnym ekspertem, który typuje dla naszego portalu wyniki żużlowej PGE Ekstraligi jest Rafał Dobrowolski. Analizy szefa Biura Prasowego Fogo Unii Leszno prezentujemy poniżej.

Rafał Dobrowolski 
Szef Biura Prasowego klubu Unia Leszno, dziennikarz redakcji UniaLeszno.TV oraz pracownik administracji publicznej. Jak mówi – żużel to jego sposób na oderwanie się od rzeczywistości i przeniesienie do innego, własnego świata. Wielki fan żużla i dusza towarzystwa. Prywatnie znajomi twierdzą, że jest jedynym w swoim rodzaju ekscentrykiem.

Betard Sparta Wrocław – Stal Gorzów 47:43
Wrocławianie coraz lepiej czują się na Golęcinie i ten atut musząwykorzystać w meczu ze Stalą Gorzów. Sądzę, że gospodarze wypracują niewielką przewagę, ale nie sądzę, że zagwarantuje ona awans do finału. Obiektywnie patrząc każdy wynik jest w niedzielę możliwy jednak trzymam kciuki za wrocławian. 

Get Well Toruń – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 47:43 
Starcie gigantów! Torunianie muszą zaaplikować sobie co najmniej dziesięć punktów zaliczki, moim zdaniem – to minimum jeżeli chcą realnie myśleć o finale. Zielonogórzanie z reguły dobrze radzili sobie na MotoArenie, a forma trio Doyle, Protasiewicz i Dudek może załatwić sprawę już w pierwszym spotkaniu. Typuję wyrównany mecz z lekkim wskazanie na Anioły.