Typy ekspertów: Rafał DobrowolskiKolejnym ekspertem, który analizuje dla Państwa poszczególne spotkania żużlowej PGE Ekstraligi jest szef Biura Prasowego Unii Leszno, Rafał Dobrowolski.

Rafał Dobrowolski 
Szef Biura Prasowego klubu Unia Leszno, dziennikarz redakcji UniaLeszno.TV oraz pracownik administracji publicznej. Jak mówi – żużel to jego sposób na oderwanie się od rzeczywistości i przeniesienie do innego, własnego świata. Wielki fan żużla i dusza towarzystwa. Prywatnie znajomi twierdzą, że jest jedynym w swoim rodzaju ekscentrykiem.

Zielona Góra – Grudziądz 52:38
Gospodarze są na fali wznoszącej i z pewnością poradzą sobie z piątkowym rywalem. Za Golloba w szeregach GKM pojedzie Peter Ljung i wydaje mi się, że ten zawodnik może zagwarantować więcej punktów na wyjeździe niż Tomek. Zielonogórzanie z łatwością powinni dobrnąć do granicy 50 punktów.

Rybnik – Leszno 42:48
Mecz o play-off moim zdaniem, kto zwycięży z tej dwójki ma spore szanse na awans do czołowej czwórki. Jestem spokojny o dyspozycję Byków i sądzę, że leszczynianie odniosą kontrolowane zwycięstwo.

Wrocław – Tarnów 61:29
Na temat tego meczu nie ma co za wiele pisać, zanosi się na pogrom Jaskółek, które będą osłabione brakiem Leona Madsena. Obawiam się, że goście mogą mieć problem z osiągnięciem granicy 30 oczek. Typuję bardzo wysoki triumf Spartan.

Toruń – Gorzów 49:41
Hit kolejki! Zapowiada się świetne ściganie. Gorzowianie w ostatnich rundach nie jadą już z takim rozmachem jak jeszcze miesiąc temu. Sądzę, że Anioły spokojnie od początku będą budowały przewagę. Nie wierzę w wygraną Stali.


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNabór do Polonii trwa
Następny artykułZłota Fogo Unia