Typy ekspertów: Paweł MrozkowiakW najbliższą niedzielę odbędą się rewanżowe pojedynki półfinałowe PGE Ekstraligi. Nasi eksperci typują wyniki spotkań. Rozpoczynamy od analizy Pawła Mrozkowiaka.

Paweł Mrozkowiak
Od 13 lat spiker Unii Leszno, działacz sportowy, Prezes KS Futsal Leszno. Prywatnie właściciel firmy Paweł Mrozkowiak Sport i Finanse.

Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 53:37
Fatalnie spisali się w roli gospodarzy zawodnicy Betardu Sparty Wrocław w pierwszym półfinałowym pojedynku fazy play-off. Gorzowianie praktycznie są już w wielkim finale, bo trudno przypuszczać, aby mogli u siebie przegrać ponad dwudziestoma punktami. Wydaje mi się jednak, że wrocławianie lepiej spiszą się na torze w Gorzowie niż w tym pierwszym półfinałowym pojedynku. 

eKantor.pl Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń 52:38
Torunianie jadą z 10 pkt zaliczką na rewanżowy mecz do Zielonej Góry. Moim zdaniem jednak przegrali Finał ostatnim biegiem na Motoarenie, podobnie zresztą jak rok temu w pojedynku z Unią Leszno. To nie będzie łatwy mecz dla zielonogórzan, ale na pewno znacznie lepiej przede wszystkim pojedzie Patryk Dudek. Po ciężkim meczu do wielkiego finału wjedzie jednak Falubaz.