Typy ekspertów: Paweł MrozkowiakZapraszamy do zapoznania się z typami Pawła Mrozkowiaka, który analizuje dla Państwa szanse poszczególnych zespołów w 14. kolejce PGE Ekstraligi.

Paweł Mrozkowiak
Od 13 lat spiker Unii Leszno, działacz sportowy, Prezes KS Futsal Leszno. Prywatnie właściciel firmy Paweł Mrozkowiak Sport i Finanse.

Rybnik – Gorzów 48:42
Zespół z Gorzowa, musi pozbierać się po bolesnej porażce u siebie z zespołem z Zielonej Góry. Gospodarze raczej uniknęli już baraży o utrzymanie, przegrywając w Tarnowie stracili szanse na play-offy. W tej sytuacji to ostatni mecz w sezonie i to przed własną publicznością. Gospodarze zrobią więc wszystko, aby uszczęśliwić swoich kibiców wygraną z liderem. Stal przechodzi lekki kryzys i chyba bardziej będzie już myślami w fazie play-off.

Zielona Góra – Tarnów 55:35
Goście będą chcieli z honorem pożegnać się z żużlową Ekstraklasą, ale chęci nie wystarczą z będącym na fali Falubazem. Wysokie zwycięstwo prawie pewne, oczy zaś wszystkich zwrócone będą na Jarosława Hampela. 

Leszno – Wrocław 47:43
Jeszcze raz postawię wynik na gospodarzy, choć już wielokrotnie w tym sezonie zawodzili. Sparta jedzie o wejście do fazy play-off, więc będzie niesłychanie zdeterminowana. Mam jednak nadzieję, że chociaż w małym stopniu żużlowcy Unii będą chcieli swoim kibicom się zrehabilitować za ten koszmarny sezon.  

Toruń – Grudziądz 54:36
GKM marzy o wejściu do fazy play-off, stąd w bojowych nastrojach udaje się do Torunia. Nie sądzę jednak aby zespół, który bardzo słabo spisuje się na wyjazdach, nagle na toruńskiej Motoarenie miałby toczyć wyrównaną batalię z gospodarzami. Wydaje mi się, że gospodarze szybko wybiją z głowy gościom walkę o bonusa. W tej sytuacji zostanie grudziądzanom czekać na dobre wieści z Leszna.