Typy ekspertów: Paweł MrozkowiakPawel Mrozkowiak typuje miedzy innymi zwycięstwo RKM-u Rybnik z Tarnowie. Wszystkie typy naszego eksperta prezentujemy Państwu poniżej.

Paweł Mrozkowiak
Od 13 lat spiker Unii Leszno, działacz sportowy, Prezes KS Futsal Leszno. Prywatnie właściciel firmy Paweł Mrozkowiak Sport i Finanse.

Tarnów – Rybnik 44:46
Mecz będzie z pewnością niezwykle wyrównany. Drobne błędy w poszczególnych wyścigach mogą decydować o zwycięstwie lub porażce. Gospodarze z pewnością chcieliby z honorem pożegnać się z żużlową elita. Stawiam jednak na
minimalne zwycięstwo gości, którzy będą walczyli o sensacyjny awans do fazy play-off.

Gorzów – Zielona Góra 47:43
Ogromne zainteresowanie towarzyszy derbom Ziemi Lubuskiej. Nie ma się co dziwić, spotykają się bowiem 2 najlepsze drużyny w tabeli, a do tego stawką jest pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej. Zwycięstwo może przypaść zarówno jednej jak i drugiej drużynie. Ja stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy, głównie z uwagi na atut własnego toru.

Wrocław – Toruń 53:37
Toruń jedzie w tym meczu o pietruszkę i będzie zadowolony ze zdobycia punktu bonusowego. Gospodarze z kolei walczą jeszcze o awans do fazy play-off. Stąd typuję dość wyraźne zwycięstwo gospodarzy.

Grudziądz – Leszno 49:41
Niestety tak jak gospodarze jeżdżą rewelacyjnie u siebie, tak Unia jeździ bardzo słabo na wyjazdach. Stąd trudno typować inny wynik niż zwycięstwo GKM. Wydaje mi się jednak, że Unia postawi bardzo mocny opór i będzie walczyć ambitnie o każdy pkt. Tak więc bonus pojedzie do Leszna, dwa punkty meczowe niestety do Grudziądza, co będzie końcem marzeń leszczyńskiego zespołu o fazie play-off w tym sezonie.