Typy ekspertów: P. MrozkowiakW najbliższa niedzielę odbędą się trzy pojedynki żużlowej PGE Ekstraligi. Nasi eksperci typują rezultaty poszczególnych spotkań. Rozpoczynamy od Pawła Mrozkowiaka.

Paweł Mrozkowiak
Od 13 lat spiker Unii Leszno, działacz sportowy, Prezes KS Sporting Futsal Leszno. Prywatnie właściciel firmy Paweł Mrozkowiak Sport i Finanse.

Wrocław – Toruń 47:43
Świeżo upieczony mistrz Wielkiej Brytanii Tai Woffinden poprowadzi gospodarzy do zwycięstwa nad kolejnym faworytem ligi. Wynik będzie jednak przez całe spotkanie oscylował wokół remisu i dopiero ostatni bieg wyłoni zwycięzcę meczu.
 

Gorzów – Tarnów 50:40
Gorzowianie jeżeli marzą jeszcze o awansie do fazy play-off, powinni to spotkanie wygrać, najlepiej za 3 pkt. Tarnowianie jednak za wszelką cenę będą chcieli uchronić się przed strata bonusa. W konsekwencji dwumecz zakończy się remisem i żaden z zespołów nie zdobędzie dodatkowego punktu bonusowego.
 
Grudziądz – Leszno 41:49
Brak Artioma Łaguty, ukaranego przez macierzystą federacje, praktycznie pozbawia gospodarzy możliwości wygrania tego spotkania. Unii natomiast bardzo potrzebne jest zwycięstwo, żeby na dobre zapomnieć o feralnym meczu we Wrocławiu…