Typy ekspertów: P. Mrozkowiak

Kolejnym ekspertem, który analizuje czwartkowe mecze PGE Ekstraligi jest Paweł Mrozkowiak. Jakie wyniki typuje prezes Klubu Sportowego Sporting Futsal Leszno?

Paweł Mrozkowiak
Od 13 lat spiker Unii Leszno, działacz sportowy, Prezes KS Sporting Futsal Leszno. Prywatnie właściciel firmy Paweł Mrozkowiak Sport i Finanse.

Wrocław – Leszno 42:48
To będzie trudniejsze spotkanie dla Unii Leszno niż ostatnie w Zielonej Górze. Zespół jest jednak w tak dobrej dyspozycji, że wrocławianie nie będą w stanie zatrzymać leszczyńskiego walca.

Tarnów – Toruń 47:43
Goście są w coraz lepszej dyspozycji, ale ostatnie wygrane mogą ich nieco uśpić, Gospodarze natomiast jeźdżą w kratkę, ale trzeba dodać, że dopiero po raz drugi pojadą na swoim specyficznym torze…Typuję minimalne zwycięstwo Unii Tarnów.

Gorzów – Rzeszów 49:41
Gdyby gospodarze mieli przegrać siódme z rzędu spotkanie, mogliby powoli godzić się ze spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. Tak się jednak nie stanie i gorzowianie po raz pierwszy w tym sezonie zainkasują punkty. Gościom nie pomoże świetna jak zwykle postawa Hancocka i Kildemanda.

Grudziądz – Zielona Góra 40:50
Goście podrażnieni ostatnią wysoką porażką na własnym torze z Fogo Unią Leszno, będą starali podreperować swoje humory na torze beniaminka w Grudziądzu. Gospodarze maja w składzie tak wiele dziur, że nie dadzą rady wzmocnionym Grzegorzem Walaskiem zielonogórzanom