Typy ekspertów: P. MrozkowiakPrzedstawiamy Państwu analizy i typy kolejnego eksperta naszego portalu. Tym razem jest to niedawny lider klasyfikacji Paweł Mrozkowiak.

Paweł Mrozkowiak
Od 13 lat spiker Unii Leszno, działacz sportowy, Prezes KS Sporting Futsal Leszno. Prywatnie właściciel firmy Paweł Mrozkowiak Sport i Finanse.

Wrocław – Gorzów 47:43
To będzie wyrównany mecz, stal wydaje się pod wodzą nowego trenera Stanisława Chomskiego wracać na "właściwe tory". Niestety dla gorzowskiego zespołu, poszczególni zawodnicy są dalecy od optymalnej formy, Szczególnie martwi słaba postawa Kasprzaka, który w ostatniej kolejce ligi szwedzkiej nie zdobył nawet punktu. Mimo to Stal spróbuje powalczyć o zwycięstwo, ale gospodarze będą minimalnie lepsi…

Zielona Góra – Leszno 43:47
Unia Leszno podrażniona ostatnią wpadka z Toruniem pojedzie do Zielonej Góry podwójnie zmotywowana. Gospodarze osłabieni brakiem kontuzjowanego Grzegorza Walaska po raz pierwszy w sezonie będą musieli przełknąć gorycz porażki.

Rzeszów – Tarnów 48:42
Rzeszowianie są na własnym torze bardzo groźni. Przekonają się o tym tarnowskie jaskółki, które ulegną gospodarzom w 71 Derbach Południa.

Toruń – Grudziądz 51:39
Pomimo tego że głównym atutem gości w tym meczu będzie Tomasz Gollob, torunianie wydaja się na ten moment być na tyle w dobrej formie, aby przekonująco pokonać beniaminka z Grudziądza…