Typy ekspertów: P. MrozkowiakKolejnym typującym wśród ekspertów portalu jest Paweł Mrozkowiak. Typy prezesa KS Sporting Futsal Leszno i spikera podczas meczów Fogo Unii Leszno na stadionie Smoczyka prezentujemy poniżej.

Paweł Mrozkowiak
Od 13 lat spiker Unii Leszno, działacz sportowy, Prezes KS Sporting Futsal Leszno. Prywatnie właściciel firmy Paweł Mrozkowiak Sport i Finanse.

Wrocław – Tarnów 48:42

Zespół z Wrocławia to najbardziej nieobliczalny zespół w tym sezonie. Wydaje się, że mają potencjał na awans do play-off, ale ostatnia porażka u siebie z Zieloną Górą mocno podważyła to przekonanie. Gospodarze trochę inaczej będą chcieli przygotować tor, co ma przynieść sukces w tym meczu. Problemem zespołu jest na pewno fakt, że w sobotę w Grand Prix pojedzie aż 4 zawodników tego zespołu. Czwartkowy trening został odwołany z powodu deszczu, a w piątek na treningu z podstawowych zawodników trener Piotr Baron będzie miał tylko do dyspozycji Tomasza Jedrzejaka i juniorów. Humory dopisują natomiast gościom po wyjazdowym zwycięstwie w Grudziądzu. Wydaje mi się jednak, że bardziej zdeterminowani aby wygrać będą gospodarze.

Zielona Góra – Gorzów 55:35

Po rewolucji w zespole mistrza Polski i zwolnieniu trenera Piotra Paluch, a także odsunięciu od składu Krzysztofa Kasprzaka i Mateja Zagara, derby Ziemi Lubuskiej nie zapowiadają się tak atrakcyjnie jak zwykle. Trudno prognozować w takiej sytuacji inny wynik niż wysokie zwycięstwo gospodarzy.

Leszno – Toruń 51:39

To nie będzie łatwy mecz dla leszczyńskich byków, ale Unia jest na tyle mocna, że bez większych problemów powinna sobie poradzić z rozkręcającymi się z meczu na mecz toruńskimi aniołami.
 
Grudziądz – Rzeszów 47:43
Trudny i ważny mecz dla obydwu zespołów. Moim zdaniem kluczowy będzie występ Artioma Łaguty. Jeżeli nie powtórzy tak słabego występu jak w meczu z Tarnowem gospodarze po ciężkim meczu powinni minimalnie wygrać.