Typy ekspertów: P. MrozkowiakCzas na kolejnego z liderów rankingu ekspertów naszego portalu. Paweł Mrozkowiak typuje wyniki spotkań IV kolejki PGE Ekstraligi. Zapraszamy do lektury.

Paweł Mrozkowiak
Od 13 lat spiker Unii Leszno, działacz sportowy, Prezes KS Sporting Futsal Leszno. Prywatnie właściciel firmy Paweł Mrozkowiak Sport i Finanse.

Tarnów – Zielona Góra 48:42
Zielonogórzanie nie przegrali do tej pory w tym sezonie, ale jechali dwa mecze u siebie. Tym razem wybierają się do nielubianego przez siebie toru w Tarnowie. Spektakularne wpadki zaliczał tam nawet sam Jarosław Hampel. Pomimo tego, że Falubaz pojedzie już prawdopodobnie w składzie z Andreasem Jonssonem i Grzegorzem Walaskiem, typuję nieznaczne zwycięstwo gospodarzy. Jedyną rzeczą, która może pokrzyżować plany Unii Tarnów może być kontuzja, jakiej nabawił się w Krośnie podczas ćwierćfinału IMP Janusz Kołodziej. Myślę jednak, że Janusz zaciśnie zęby i poprowadzi gospodarzy do zwycięstwa. 

Wrocław – Grudziądz 48:42
Wrocławianie po wpadce w Rzeszowie, będą chcieli zrehabilitować się swoim kibicom podczas pierwszego meczu na własnym torze. Beniaminek może postraszyć gospodarzy, ale jednak i Okoniewski i Jeleniewski na wyjazdach,  to nie ci sami zawodnicy co na własnym torze w Grudziądzu. Typuję nieznaczne zwycięstwo Wrocławia. 
 
Gorzów – Leszno 45:45
Mecz kolejki lider kontra mistrz. Gorzowianie są pod ścianą po dwóch przegranych inauguracyjnych spotkaniach. Ale także Unia Leszno nie jedzie do Gorzowa na wycieczkę. Drużyna ma pokazać, że jest w stanie wygrywać przekonywująco także na wyjazdach. Jedynym problemem może być tor przygotowywany przez gospodarzy. Mecz będzie oscylował w okolicach remisu.

Toruń – Rzeszów 53:37
Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo gospodarzy, byłby sporą niespodzianką. Do zdrowia wracają Adrian Miedziński i Paweł Przedpełski. Goście także pojada w swoim najmocniejszym składzie, ale jednak nie daję im większych szans w tej konfrontacji. Ciekawy jestem postawy Dawida Lamparta, który świetnie pojechał w meczu z Wrocławiem.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł10 punktów Zengoty
Następny artykułWeekend z kickboxingiem