Typy ekspertów: Łukasz KaczmarekTo już ostatni akord tegorocznych rozgrywek w PGE Ekstralidze, a zarazem ostatnie typowanie naszych eksperów. Jednym z nich jest Łukasz Kaczmarek, który cały czas walczy o drugie miejsce w rankingu.

Łukasz Kaczmarek
Zastępca Redaktora Naczelnego lokalnego portalu LeszczynskiSport.pl. Były dziennikarz ogólnopolskiego portalu eSpeedway.pl. Pasjonat sportu i dziennikarstwa oraz zapalony bukmacher. Wielbiciel pięknych kobiet i dobrej whisky, piłkarz-amator.

Gorzów – Toruń 51:39
To decydująca batalia o złoto Drużynowych Mistrzostw Polski. Po piętnastu biegach wielkiego finału, bliżej tytułu są torunianie. Mimo to, na stadionie im. Edwarda Jancarza, mogą dziać się różne rzeczy. To będzie starcie gigantów, najlepszych z najlepszych i trudno wyrokować, jak to wszystko się skończy. Podejrzewam, że emocji będzie co nie miara, a ostateczne rozstrzygnięcie zapadnie w samej końcówce. 
 
Zielona Góra – Wrocław 53:37
W tym meczu wszystko jest już niemal jasne. Niemal, bo gospodarzom tego pojedynku pozostało dopełnić formlaności. Zielonogórzanie mają sześć punktów przewagi i z pewnością jeszcze ją powiększą, by godnie pożegnać się z własną publicznością. Brąz to zaledwie medal pocieszenia, bo wiadomym jest, iż w Grodzie Bachusa liczono na coś więcej. Wrocławianie swoje już zrobili i trudno oczekiwać od nich cudów.