Typy ekspertów: Łukasz KaczmarekPrzed nami pierwsze starcia o złoto i brąz w PGE Ekstralidze. Zapraszamy do zapoznania się z typami jednego z naszych ekspertów, Łukasza Kaczmarka.

Łukasz Kaczmarek
Zastępca Redaktora Naczelnego lokalnego portalu LeszczynskiSport.pl. Były dziennikarz ogólnopolskiego portalu eSpeedway.pl. Pasjonat sportu i dziennikarstwa oraz zapalony bukmacher. Wielbiciel pięknych kobiet i dobrej whisky, piłkarz-amator.

Wrocław – Zielona Góra 44:46
Nie wiem, co myśleć o tym meczu. Wrocławianie stracili swojego mentora, Piotra Barona, który tworzył niepowtarzalny klimat i potrafił, jak nikt inny, przygotować tor dla swojej drużyny. Po drugiej stronie, zielonogórzanie, mający mocno podcięte skrzydła po porażce w półfinale. Nie da się ukryć, że interesował ich złoty medal, a pojadą tylko o brąz. Trudno przewidzieć końcowy wynik tego spotkania. Stawiam na minimalne zwycięstwo gości.
 
Toruń – Gorzów 50:40
Chociaż w finale nie dojdzie po raz pierwszy w historii do lubuskich derbów, to i tak zawody zapowiadają się niezwykle interesująco. Na MotoArenie, która jak dotąd jest niezdobyta, będzie się działo. Głowny cel torunian to z pewnością zbudowanie jak największej zaliczki przed rewanżem. Stalowcy mają kim straszyć, ale wątpliwą sprawą jest, by wszyscy pojechali na równym poziomie na obcym terenie. Typuję wygraną gospodarzy.