Typy ekspertów: Łukasz KaczmarekSame zwycięstwa gospodarzy w ostatniej kolejce fazy zasadniczej PGE Ekstraligi typuje trzeci w rankingu ekspertów, Łukasz Kaczmarek.

Łukasz Kaczmarek
Zastępca Redaktora Naczelnego lokalnego portalu LeszczynskiSport.pl. Były dziennikarz ogólnopolskiego portalu eSpeedway.pl. Pasjonat sportu i dziennikarstwa oraz zapalony bukmacher. Wielbiciel pięknych kobiet i dobrej whisky, piłkarz-amator.

Rybnik – Gorzów 47:43
Gospodarze tego spotkania są coraz mocniejsi na własnym torze i będą chcieli potwierdzić swoją dobrą formę. Rywal jest jednak nie byle jaki. Stalowcy walczą o odzyskanie pozycji lidera. Szykuje się wyrównany bój. O końcowym wyniku zadecydują biegi nominowane.

Zielona Góra – Tarnów 57:33
Drużyny z kompletnie różnych biegunów. Pierwsi zielonogórzanie podejmą zdegradowanych do I ligi tarnowian. Faworyt tego meczu jest tylko jeden i jest nim eKantor.pl Falubaz. Szykuje się jednostronne widowisko.

Leszno – Wrocław 50:40
To był katastrofalny sezon dla Byków. Miał być awans do fazy play-off, a okazuje się, że leszczynianie podają o utrzymanie w barażu. Mimo słabych morale, zwycięstwo jest w zasięgu biało-niebieskich. Być może uda się godnie pożegnać, chociaż i tak kibiców pewnie to nie zadowoli.

Toruń – Grudziądz 54:36
Przyjezdni przyjadą na MotoArenę zmobilizowani. Chcąc ze spokojem utrzymać czwórkę, najlepiej zdobyć punkty. Zadanie wydaje się być jednak trudne, ponieważ grudziądzanie nie wygrali jak dotąd na wyjeździe. Stawiam na torunian.