Typy ekspertów: Ł. KaczmarekTypowanie to chleb powszedni naszego redakcyjnego kolegi, Łukasza Kaczmarka. Jego przewidywane wyniki wraz z analizami prezentujemy poniżej.

Łukasz Kaczmarek
Zastępca Redaktora Naczelnego lokalnego portalu LeszczynskiSport.pl. Były dziennikarz ogólnopolskiego wortalu eSpeedway.pl. Pasjonat sportu i dziennikarstwa oraz zapalony bukmacher. Wielbiciel pięknych kobiet i dobrej whisky, piłkarz-amator.

Typy:

Zielona Góra – Toruń 50:40
Gdyby obie drużyny mogły przystąpić do meczu w najmocniejszych składach, pewnie byłby to hit tej kolejki. W obecnej sytuacji, niemalże stuprocentowo pewnym jest zwycięstwo gospodarzy. Niemalże, bo przecież w sporcie wszystko może się zdarzyć.

Rzeszów – Wrocław 42:48
Beniaminek kontra czarny koń rozgrywek. Przyjezdni, jak co roku, zmontowali całkiem niezłą ekipę i już na starcie zdobyli punkt na MotoArenie. Ich triumf nad Żurawiami nikogo już chyba nie zdziwi.

Leszno – Tarnów 52:38
Zapowiada się jednostronne widowisko. Nie daję cienia szans Jaskółkom. Nawet bez Emila Sajfutdinowa, Byki są w stanie osiągnąć pokaźny rezultat. Goście nie są na tyle silni, by przekroczyć barierę 40 punktów.

Grudziądz – Gorzów 45:45
Najbardziej wyrównane spotkanie III rundy. Po dłuższej chwili zastanowienia, typuję remis. Drużynowy Mistrz Polski może i toru nie zna, ale posiada większą siłę rażenia. Z kolei GKM będzie chciał jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością.