Typy ekspertów: Ł. KaczmarekKolejnym ekspertem, który typuje wyniki 4 kolejki PGE Ekstraligi jest Łukasz Kaczmarek. Lider rankingu zamierza podtrzymać dobrą passę w naszej zabawie.

Łukasz Kaczmarek
Zastępca Redaktora Naczelnego lokalnego portalu LeszczynskiSport.pl. Były dziennikarz ogólnopolskiego wortalu eSpeedway.pl. Pasjonat sportu i dziennikarstwa oraz zapalony bukmacher. Wielbiciel pięknych kobiet i dobrej whisky, piłkarz-amator.

Tarnów – Zielona Góra 48:42
Jedno z ciekawiej zapowiadających się spotkań tej kolejki, w którym tarnowianie zmierzą się z zielonogórzanami. Na papierze mocniejsi wydają się być przyjezdni, lecz nie sądzę, by górowali na Mościcach. Atutem Jaskółek będzie tor, co stawia je w zdecydowanie lepszym położeniu. Kolejny zespół z województwa lubuskiego po Stali wyjedzie z kwitkiem z Małopolski.

Wrocław – Grudziądz 52:38

Najbardziej niedoceniana drużyna w Ekstralidze wreszcie otworzy sezon na Stadionie Olimpijskim. Rywal nie jest na tyle wymagający, by gospodarze musieli się obawiać się straty punktów. Zawody z Grudziądzem raczej jednostronne i do jednej bramki.

Gorzów – Leszno 43:47

Bycie na ostatnim miejscu w tabeli aktualnemu mistrzowi nie przystoi. Gorzowianie zrobią wszystko, by wygrać pierwszy mecz w tym sezonie. Ciekawe, czy poradzą sobie z ciążącą na nich presją. Byki zasili Emil Sajfutdinow. Sądzę, że obecność Rosjanina w składzie i jego skuteczna jazda będą kluczem do sukcesu. Stawiam na minimalne zwycięstwo gości.

Toruń – Rzeszów 50:40

Torunianie zostali już dostatecznie podrażnieni. Najpierw stracili punkty ze Spartą, następnie nie zdołali zatrzymać osłabionego Falubazu. Tym razem na MotoArenie obędzie się bez niespodzianek. Beniaminek jest wręcz skazany na porażkę. Nie spodziewałbym się jednak pogromu.