Typy ekspertów: Daniel NowakDaniel Nowak twierdzi, że w niedzielnych spotkaniach ze zwycięstw cieszyć będą się zespoły z Torunia i Zielonej Góry. Dlaczego? O tym przeczytacie Państwo poniżej.

Daniel Nowak
Współtwórca i były redaktor naczelny ogólnopolskiego portalu żużlowego eSpeedway.pl. Niegdyś dziennikarz sportowy TelewizjiLeszno i kilku innych redakcji. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. Wydawca portalu LeszczynskiSport.pl. Prywatnie wielki fan żużla, kolarstwa i snookera.

Get Well Toruń – Stal Gorzów 49:41
Brak Falubazu w wielkim finale jest dla mnie sporym zaskoczeniem. W tej sytuacji stawiam na gorzowską Stal. Trzeba jednak pamiętać, że Get Well Toruń z pewnością wysoko postawi poprzeczkę. Typuję zwycięstwo gospodarzy, ale uważam, że wszystko rozstrzygnie się i tak, dopiero w rewanżu w Gorzowie.

Betard Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra 42:48
W półfinale wrocławianie spisali się wręcz beznadziejnie. Nie sądze, żeby obraz tej drużyny uległ jakiejkolwiek zmianie w meczu o trzecie miejsce. Tym bardziej, że Sparta straciła Piotra Barona, czyli jeden ze swoich największych atutów. W niedzielę typuję zwycięstwo zielonogórzan, które sprawi, że właściwie wszystko w kwestii brązowego medalu zostanie rozstrzygnięte.