Typy ekspertów: Daniel NowakCzas na typy ostatniego z ekspertów portalu LeszczyńskiSport.pl. Daniel Nowak typuje zwycięstwa Betard Sparty Wrocław i eKantor.pl Falubazu Zielona Góra. Dlaczego? O tym poniżej.

Daniel Nowak
Współtwórca i były redaktor naczelny ogólnopolskiego portalu żużlowego eSpeedway.pl. Niegdyś dziennikarz sportowy TelewizjiLeszno i kilku innych redakcji. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. Wydawca portalu LeszczynskiSport.pl. Prywatnie wielki fan żużla, kolarstwa i snookera.

Betard Sparta Wrocław – Stal Gorzów 47:43
Stal Gorzów nie jest już tak mocna, jak podczas sezonu zasadniczego. Wrocławianie natomiast są najsłabszą z ekip rywalizujących w fazie play-off. Uważam jednak, że siła Sparty wystarczy, aby pokonać znajdujących się na równi pochyłej rywali. Myślę, że gospodarze nieznacznie wygrają, jednak to będzie zdecydowanie za mało, aby optymistycznie spoglądać na rewanż.

Get Well Toruń – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 43:47
Szukając potencjalnej niespodzianki w meczach półfinałowych, odnajduję ją właśnie w tym spotkaniu. Dla mnie Falubaz jest w tej chwili murowanym faworytem do złota. Jarosław Hampel przebojowo powrócił do wielkiego ścigania. Zmienił przy tym w składzie Marka Cieślaka zawodnika, który notorycznie do mety przywoził zera. W tym momencie zielonogórzanie nie mają dziur w składzie. Stawiam na zwycięstwo gości.