Typy ekspertów: Bartłomiej RutaBartomiej Ruta przewiduje sporą niespodziankę w niedzielnym spotkaniu Stali z Betard Spartą. Poniżej szczegóły oraz analiza w wykonaniu kolejnego z naszych ekspertów.

Bartłomiej Ruta

Przede wszystkim mąż i ojciec. Dziennikarz Przeglądu Sportowego oraz portalu Speedway24.com. Zakochany w szlace od połowy lat 90tych, czyli od ponad 20 lat dzięki swojemu tacie. Kocha też futbol i uwielbia grać w tenisa ziemnego.

Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 45:45
 Tak wiem, że to wejście w tak zwany "all in" z "czwórka i piątką" w ręce, ale coś mi mówi, że tak to się może skończyć. Dlatego, że Sparta nie ma nic do stracenia. Tak samo było przed rokiem w finale – niby medale już rozdane a jednak w Lesznie remis uratował Zengota w ostatnim biegu. Stal z kolei pewna siebie i to może ich zgubić. 

eKantor.pl Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń 53:37
Po raz kolejny 10 punktów przewagi może nie wystarczyć Get Well. Trener Cieslak zapewne odpowiednio przygotuje nawierzchnię i jego podopieczni nieźle zapunktują. Zaważy druga linia a ta u zielonogórzan na pewno wykręci więcej punktów niż w pierwszym meczu para Miedziński – Gomólski.